Kto naprawdę napisał “Harry Pottera”?
Joanna Rowling jest ofiarą programu MK-Ultra – tak twierdzi tajemniczy człowiek podający się również za ojca jej dziecka. Twierdzi również że jest synem Unity Mitford oraz Adolfa Hitlera (oboje na zdjęciu powyżej).

Jessica Mitford, kobieta która pomogła w napisaniu “Harry Pottera”, powiedziała mu że jest synem Hitlera.

John Hamer (henrymakow.com), tłumaczenie: Radtrap

Kto z nas nie dałby się porwać wspaniałej zabawie z lekkim dreszczykiem emocji jaką zapewnia nam historia Harrego Pottera, dzielnego młodego czarodzieja toczącego epicką walkę z siłami ciemności?

Jakże wspaniałą rozrywkę zapewniła nam ogromna wyobraźnia Joanny K. Rowling, samotnej matki która wbrew wszelkim przeciwnościom losu zdołała wyjść z przysłowiowego dna i zostać multimilionerką oraz przykładem dla innych kobiet.

Gdyby to była prawda…

Joanna Rowling jest ofiarą programu Monarch (MK-Ultra), wybraną do roli autorki bestsellerowej serii książek oraz stworzenia pozytywnego obrazu osiągającej sukces samotnej matki. Rowling jest członkiem Towarzystwa Fabiańskiego oraz Kościoła Scjentologicznego. Kościół Scjentologiczny jest nadzorowaną przez CIA sektą.

W roku 2011, w okresie Bożego Narodzenia, kontaktowałem się z człowiekiem podającym się za ojca dziecka J.K.Rowling (urodzone w 1995). Uwierzyłem mu ponieważ dostarczył mi wielu szczegółowych informacji.

Twierdził że zarys fabuły Harrego Pottera został nakreślony we wczesnych latach 90-tych przez niego, Jessice Mitford (1917-1996) oraz jej męża Boba Treuhafta (1912-2003, był prawdopodobnie “treserem” Rowling) podczas długiej podróży kolejowej a J.K.Rowling słuchała i wszystko spisywała.(Jessica Mitford poślubiła Boba Treuhafta, na lewo, w roku 1943. Treuhaft był żydowskim komunistą i prawnikiem z Brooklynu. Jessica pochodziła z rodziny brytyjskich arystokratów skoligaconych z faszystami. Ta strona została stworzona w hołdzie dla nich.

Cała seria została napisana przez człowieka nazywanego “pisarzem do wynajęcia”, czyli kogoś wynajmowanego do napisania książki cudzego pomysłu.

J.K.Rowling została wybrana na figurantkę, co dobrze wpasowywało się w propagandowe działania Instytutu Tavistock od dawna atakującego wartości rodzinne (promującego w społeczeństwie np. status samotnej matki).

Według niego historia miała być luźno oparta na Opowieściach z Narnii CS Lewisa, choć nie wiedział on w tamtym okresie że zawierać będzie w sobie tyle odniesień do pedofilii, czarnoksięstwa, satanizmu itd.

Twierdził również że przeżył kilka zamachów na swoje życie koordynowanych przez samego księcia Filipa (pierwowzór Lorda Voldemorta z książek).

Blizna na czole Pottera ma być odniesieniem do symbolu Brytyjskiej Unii Faszystów (błyskawica). Siostra Jessici Mitford, Diana, była żoną Oswalda Mosleya, założyciela Brytyjskiej Unii Faszystów.


Flaga BUF


Jessica Mitford powiedziała mu że jest synem jej siostry Unity Valkyrii Mitford oraz człowieka imieniem Adolf Jacobus Hitler!

[Komentarz Makowa: Jest to interesująca sprawa - istnieje bowiem francuska karta policyjna z roku 1924 identyfikująca Hitlera jako "Adolfa Jacoba Hitlera." Według Rowling ojcem jej dziecka jest Portugalczyk, lecz ten "tajemniczy człowiek" ma londyński akcent i twierdzi że nazywa się Stephen.]

Unity była członkiem bliskiego kręgu towarzyskiego Hitlera od roku 1936, istnieją również doniesienia że mogła urodzić mu dziecko.IMIĘ ‘DOBBY’ RÓWNIEŻ POTWIERDZA TĄ HISTORIĘJakiś czas później dowiedziałem się że przez 20 lat partnerem biznesowym Boba Treuhafta była kobieta imieniem Dobby Walker.

Dobby było tylko jej ksywką, lecz nawet na Wikipedii pisze się o niej jako o ‘Dobby Walker’ a nie ‘Doris Walker’.

‘Dobby’ (w polskim tłumaczeniu znany jako ‘Zgredek’) był skrzatem z sagi o Harrym Potterze, zatrudnionym jako sługa. Sługa… czy w taki sposób Walker była postrzegana przez Treuhafta i Mitford?

Po zapoznaniu się z biografią Walker dowiedziałem się że była aktywnym członkiem partii komunistycznej w latach 40-tych i 50-tych, tak samo zresztą jak Mitford i Treuhaft.

Pomimo tego co wmawiają nam elity, nie istnieje praktycznie żadna różnica między komunizmem a faszyzmem. Oba nurty polityczne są przedstawiane masom jako nurty przeciwstawne, w rzeczywistości jednak lepszym sposobem na myślenie o nich jest wyobrażenie sobie tarczy zegarowej gdzie faszyzm kończy się na minutę przed 12-tą, a komunizm zaczyna po 12-tej.

Dobby Walker zmarła w 2009.

Kolejną interesującą rzeczą jest to że osoba imieniem Hillary Rodham (czyżby ta Hillary Rodham?) pracowała dla firmy prawniczej Treuhaft, Walker & Bernstein w lecie 1971 roku.

Prawda czy nie, sprawa wydaje się być bardzo zastanawiająca. Rzeczywiście, królicza jama sięga bardzo głęboko…

Fragment z książki Johna Hamera ‘The Falsification of History’ www.lulu.com/spotlight/john_hamerHistoria podróży pociągiem według Wikipedii:

Po zakończeniu pracy dla Amnesty International w Londynie Rowling oraz jej ówczesny chłopak zdecydowali przenieść się do Manchesteru. W roku 1990, gdy siedziała w opóźnionym 4 godziny pociągu z Manchesteru do Londynu, w jej głowie ‘skrystalizowała się’ historia młodego człowieka uczęszczającego do szkoły dla czarodziei. Powiedziała w wywiadzie dla The Boston Globe: “naprawdę nie wiem skąd wziął się ten pomysł. Zaczęło się od Harrego, później zaczęły napływać wszystkie te postacie i sytuacje.” Jak tylko dotarła do swojego mieszkania na Clapham Junction zaczęła pisać.

Później przeniosła się do Porto w Portugalii aby nauczać języka angielskiego. 16 października 1992 ożeniła się z portugalskim dziennikarzem telewizyjnym Jorge Arantesem. 27 lipca 1993 urodziła im się córeczka, Jessica Isabel Rowling Arantes (nazwana tak na cześć Jessici Mitford). Rodzice rozwiedli się w listopadzie 1993. W grudniu 1993 Rowling wraz z córką przeniosła się do Edynburga w pobliże domu jej siostry.

___________________________________________________________________________________

Komentarze na henrymakow.com

C (June 15, 2012):

Kliknęłam w jeden z powyższych linków i po prostu nie mogłam w to uwierzyć – fakty wydają się lepsze niż wiele teorii spiskowych:

http://en.wikipedia.org/wiki/Unity_Mitford

“Unity Mitford została poczęta (…) w mieście Svastika w Ontario, gdzie znajdowały się kopalnie złota należące do jej rodziny.”

Rodzina posiadaczy kopalni złota nie mogła nie należeć do kręgu globalnych elit Illuminati. Ale dlaczego “Swastika?”

http://en.wikipedia.org/wiki/Swastika,_Ontario

“Miasto zostało nazwane tak od kopalni Swastika Gold Mine założonej w roku 1907 (…) jej założyciele James i William Dusty, wraz z Otto Lakem, zawiązali spółkę Tavistock Mining Partnership. “

Wracając do Unity Mitford: “Jej młodsza siostra Jessica z którą dzieliła pokój była zdeklarowaną komunistką. Siostry nakreśliły kredą granicę na środku pokoju. Jedna część pokoju była udekorowana flagami z sierpem i młotem oraz obrazami Lenina, druga zaś swastykami i obrazami Hitlera.”

(…)

“Hitler miał obsesję na punkcie młodej blond studentki z Wielkiej Brytanii. Był zafascynowany jej powiązaniami z kulturą germańską, w tym jej drugim imieniem Walkiria.” (…)

“Hitler był bardzo przesądny i wierzył że Unity została mu zesłana, a ich znajomość była przeznaczeniem”. W rzeczy samej…


_____________________________________________________________________________________

Daniel (June 15, 2012):

Właśnie przeczytałem fragment Johna Hamera o JK Rowling i jej rzekomym autorstwie ksiązek o Pottere. Używałem tych ksiązek w trakcie nauczania języka angielskiego tutaj w Korei. Po lekturze książek i obejrzeniu filmów jestem przekonany że wyczuwam tutaj szekspirowską konspirację.

Złożoność fabuły Harrego Pottera może konkurować nawet z sagą o Diunie Franka Herberta. Nie wierzę by zwykła samotna matka posiadała taki kunszt pisarski. Zwłaszcza po tym jak opowiedziała o sposobie w jaki wpadła na pomysł całej historii. “Usiadłam i wszystko nagle samo do mnie przyszło”. Taa, samo przyszło, w formie drużyny hollywoodzkich scenarzystów stojących w progu.

źródło: http://radtrap.wordpress.com/2012/09/22/kto-naprawde-napisal-harry-pottera/


  PRZEJDŹ NA FORUM